• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100077442081943
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
 • https://twitter.com/Madenleroto
 • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama34/
 • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

 Beylikdüzü Oto kiralama AVCILAR OTO KİRALAMA

Büyükçekmece araç kiralama

Madenler Oto Kiralama 
 Olarak 
Mesai saatlerimiz:
09:30/21:00 
Kiralama şartlarımız:
24 yaş 
3 yıllık ehliyet
kredi kartı 

Mobil:0545 467 26 13 
sabit: 0212 591 26 13

 Büyükçekmece araç kiralama

1.Büyükçekmecede araç kiralama için
Sürücü yaşınız 25 olması gerekiyor.
Minumun 3 yıllık ehliyet gerekmektedir.
Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 25 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 28 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 30 yaşında olmanız gerekiyor.

 Büyükçekmece araç kiralama

2. Ehliyet süresinin
Büyükçekmecede araç kiralama yapabilmek için
Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekiyor. Fakat lüks veya büyük araçlar için bu süre 5 yıldır.

 Büyükçekmece araç kiralama

3. Büyükçekmecede araç kiralama için
Ek sürücü
Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanamaz. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

 Büyükçekmece araç kiralama

4. Büyükçekmecede araç kiralama yaparken
Kilometre sınırı
Kiraladığınız aracın ücretine dahil olan kilometre sınırı araçların listelendiği ekranda gösterilir. Belirtilen Km’nin aşılması halinde 1 TL kilometre aşım ücreti uygulanır. “Sınırsız”km yoktur.

 Büyükçekmece araç kiralama

5. Ödeme yöntemleri için Büyükçekmecede araç kiralama yaparken
Araç kiralama işlemini tamamlayabilmeniz için kiralama ücretinin tamamını ya da bir kısmını (ön ödeme tutarı) kredi kartı, banka havalesi ile ödemeniz gerekir. Ödemenin tamamını yaptıysanız, araç size teslim edilirken herhangi bir ödeme yapmazsınız.Tüm ödeme yöntemlerinde kredi kartı ve ehliyetinizi mutlaka aracınızı teslim alırken yanınızda bulundurmanız gerekir.

 Büyükçekmece araç kiralama

6. Depozit/Provizyon
Büyükçekmecede araç kiralama yaparken Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur.

 Büyükçekmece araç kiralama

7.Büyükçekmecede araç kiralama yaparken güvenle yol alabilmek için Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir
Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması Horaki kullanım, yüksek kusur oranı durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçiye teslim edilmesi yazılı bildirim yapılması gerekir.Araçlarımızda muafiyetli kaskolar vardır.İstenmesi durumunda kapsayıcı kaskoları satın alabilirsiniz.

 Büyükçekmece araç kiralama

8. Büyükçekmece araç kiralama Teslim ve İade
Kiralanan araç yalnızca belirtilen adresten teslim alınmalı ve iade için belirlenen adreste iade edilmelidir.Adrese teslim seçenekleri yalnızca, kiralamanın yapıldığı semt veya ilçe sınırları içinde yapılabilir. Herhangi bir ilçeden kiralama yapılarak, farklı bir semt veya ilçe sınırları içinde belirtilen adrese teslimat yapılmaz. Araç teslim edilirken en fazla bir saat bekleme kabul edilir. Ekstra bekleme talep edildiği takdirde ekstra ücret oluşabilir. Araçların erken iade edilmesi durumunda herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Araçların geç iade edilmesi halinde ek ücret uygulanabilir.

 Büyükçekmece araç kiralama

9. Büyükçekmecede araç kiralama teslimde Yakıt
Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilmesi önemlidir. Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi beklenir. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt olması durumunda, yakıt ücreti ve hizmet bedeli tahsil edilebilir.

10. Büyükçekmece araç kiralamada
HGS/OGS-Otomatik geçiş ücretleri
Araçlarımızın tamamında OGS veya HGS bulunur. Bu sayede paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS/OGS ücreti kullanıldığı kadar + 20 TL hizmet bedeli ile birlikte araç iadesinde tahsil edilir. HGS/OGS hiç kullanılmamışsa herhangi bir ücret tahsilatı yapılmaya


11.Büyükçekmecede araç kiralama
yaparken İptal işlemleri
Aynı gün içinde yaptığınız kiralamayı iptal ettiğinizde kira bedelinin yüzde onu kesintiye uğrar. Kiralama başlangıcına 24 saat kala yapılan iptaller için 200 TL gibi hizmet bedeli tahsil edilebilir. Bu rakam değişkenlik gösterebilir. İptal işleminde iade edilmeyen hizmet bedelleri bir sonraki kiralama işleminizde indirim olarak yansır.

12. Büyükçekmecede araç kiralamada
Süre uzatma , ödeme yapma
Kiralama yapmış olduğunuz aracın rezarvasyonu yok ise 3 gün önceden haber vererek ödemesini yapıp uzatabilir veya emsal araç alabilirsiniz.
Aylık ödemelerde kira bedeli ödeme gününü 5 iş günü geçmesi durumunda sözleşme iptal olur ve araç iade alınır. Sözleşme gereği teslim yapılmaması durumunda tek taraflı iptal edlerek yasal süreç başlar ve kiracı tüm haklarından feragat ederek maddi manevi tüm süreçten sorumlu olur.Madenler Büyükçekmece araç Kiralama 2012 senesinden bugüne oto kiralama konusunda bir çok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acentaları, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza İstanbul ve çevresi çapında kiralık otomobilaraç kiralamauzun dönem filo kiralama hizmeti sunmaktadır. 
     Zamanında ve güleryüzlü hizmeti tecrübeli personeli ile titizlikle ve Büyükçekmecede en uygun fiyatlarla sunan maadenler Araç kiralama yeni model değişik markalarda araç filosuna sahiptir.
     Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan Büyükçekmece madenler araç kiralama  ülke çapında filo değil ama daha küçük yeterli bir filo ile her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.  

     Devamlı olarak farklılaşmanın, farklı hizmetin peşinde yeni ürünler geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu ruhu müşterileri ile de paylaşmaktadır.

     Sektörde birçok ilk'i gerçekleştiren Büyükçekmece madenler araç kiralama aylık, haftalık, tarife, sınırlı km. tarifeleri, hafta sonu tarifeleri ile müşterilerine çok cazip imkanlar sunmaktadır, dahası onların ihtiyaçlarına göre yeni tarifeler üretebilmektedir.
      
     Büyükçekmece araç kiralama hizmetin yanı sıra müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç hissedebilecekleri, bebek koltuğu, buz çantası, port bagaj, şemsiye, ogs cihazı, internet gibi yan hizmetleride vermektedir.
Hemen araba kiralama işleminizi Madenler Büyükçekmecede gerçekleştirin, kiraladığınız araba kapınıza gelsin. 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret17670
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.781718.8569
Euro20.501920.5841
Hava Durumu
Takvim
Saat