• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100077442081943
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://twitter.com/Madenleroto
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama34/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

 Beylikdüzü Oto kiralama AVCILAR OTO KİRALAMA

Ümraniye araç Oto Kiralama

 Ümraniye Araç Oto Kiralama

Ümraniye Oto Kiralama

 

 Olarak

 

Mesai saatlerimiz:

 

09:30/21:00

 

Kiralama şartlarımız:

 

25 Yaş üssü

 

3 Yıllık ehliyet

 

Kredi kartı

 Ümraniye Araç Oto Kiralama 

 Ümraniye Araç Kiiralama konum

 

 

İletişim:

 

0212 591 26 13

 

whatsApp

 

0545 467 26 13

 Ümraniye Oto Kiralama 

 Ümraniye Oto Kiralama

 

Ümraniye Araç Kiralamada Kiralamış olduğunuz

 

aracı teslim alırken dikkat etmeniz gereken

 

önemli hususlar:

 

 

 

Lastik Kontrolü

 

Resim Çekmek

 

Araç Bakım Kart kontrolü

 

Hgs Yüklemek

 

Kasko ve Güvenceler

 

 Ümraniye Araba Kiralama 

 

Ümraniye Araç Kiralamada

 

sürücü yaşınız 25 olması gerekiyor.

 

 

 

Ümraniye Araba Kiralamada

 

Minumun 3 yıllık ehliyet sahibi

 

olmanız gerekmektedir.

 

 

 

Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekiyor. Fakat lüks veya büyük araçlar için bu süre 5 yıldır.

 

 Ümraniye Rent A Car

 Ümraniye Rent A Car 

 

 

Ümraniye Araba Kiralamada

 

 Ek sürücü olabilmesi için,

 

Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanamaz. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

 

 Ümraniye Aylık Araç Kiralama

 

 

 

Ümraniye Kiralık Araç

 

Fiyatları ve

 

Kilometre sınırı

 

Kiraladığınız aracın ücretine dahil olan kilometre sınırı araçların listelendiği ekranda gösterilir. Belirtilen Km’nin aşılması halinde 3 TL kilometre aşım ücreti uygulanır. “Sınırsız”km yoktur.

 

 

 Ümraniye Aylık Araç Kiralma 

Ümraniye Rent A Car

 

 Ödeme yöntemleri,

 

Günlük Araç kiralama işlemini tamamlayabilmeniz için kiralama ücretinin tamamını ya da bir kısmını (ön ödeme tutarı) kredi kartı, banka havalesi ile ödemeniz gerekir. Ödemenin tamamını yaptıysanız, araç size teslim edilirken herhangi bir ödeme yapmazsınız.Tüm ödeme yöntemlerinde kredi kartı ve ehliyetinizi mutlaka aracınızı teslim alırken yanınızda bulundurmanız gerekir.

 

 Ümraniye Uygun Araç Kiralama

 Ümraniye Uygun Araç Kiralama 

Ümraniye Oto Kiralamada

 

 Depozit/Provizyon

 

Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur.

 

 Ümraniye Günlük Araç Kiralama 

 

Ümraniye Günlük Araç Kiralamada

 

Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir,

 

Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması Horaki kullanım, yüksek kusur oranı durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçiye teslim edilmesi yazılı bildirim yapılması gerekir.Araçlarımızda muafiyetli kaskolar vardır.İstenmesi durumunda kapsayıcı kaskoları satın alabilirsiniz.

 

 

 

Ümraniye Uygun Araç kiralamada

 

 Teslim ve İade,

 

Kiralanan araç yalnızca belirtilen adresten teslim alınmalı ve iade için belirlenen adreste iade edilmelidir.Günlük Haftalı Araç Kiralama için adrese teslim seçenekleri yalnızca, kiralamanın yapıldığı semt veya ilçe sınırları içinde yapılabilir. Herhangi bir ilçeden kiralama yapılarak, farklı bir semt veya ilçe sınırları içinde belirtilen adrese teslimat yapılmaz. Araç teslim edilirken en fazla bir saat bekleme kabul edilir. Ekstra bekleme talep edildiği takdirde ekstra ücret oluşabilir. Araçların erken iade edilmesi durumunda herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Araçların geç iade edilmesi halinde ek ücret uygulanabilir.

 

 

 

Ümraniye Kiralık araç fiyatları

 

ve Yakıt Teslimi,

 

Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilmesi önemlidir. Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi beklenir. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt olması durumunda, yakıt ücreti ve hizmet bedeli tahsil edilebilir.

 

Ümraniye Rent A Car

 

HGS/OGS-Otomatik geçiş ücretleri

 

 

 

Araçlarımızın tamamında OGS veya HGS bulunur. Bu sayede paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS/OGS ücreti kullanıldığı kadar + 20 TL hizmet bedeli ile birlikte araç iadesinde tahsil edilir. HGS/OGS hiç kullanılmamışsa herhangi bir ücret tahsilatı yapılmayabilir.

 

 

 

Ümraniye Araç Kiralama

 

 İptal işlemleri,

 

Aynı gün içinde yaptığınız kiralamayı iptal ettiğinizde kira bedelinin yüzde onu kesintiye uğrar. Kiralama başlangıcına 24 saat kala yapılan iptaller için 200 TL gibi hizmet bedeli tahsil edilebilir. Bu rakam değişkenlik gösterebilir. İptal işleminde iade edilmeyen hizmet bedelleri bir sonraki kiralama işleminizde indirim olarak yansır.

 

 

 

 

 

Ümraniye Kiralık Araba ve

 

Süre uzatma , ödeme yapma

 

Kiralama yapmış olduğunuz aracın rezarvasyonu yok ise 3 gün önceden haber vererek ödemesini yapıp uzatabilir veya emsal araç alabilirsiniz.

 

 

Aylık ödemelerde kira bedeli ödeme gününü 5 iş günü geçmesi durumunda sözleşme iptal olur ve araç iade alınır. Sözleşme gereği teslim yapılmaması durumunda tek taraflı iptal edlerek yasal süreç başlar ve kiracı tüm haklarından feragat ederek maddi manevi tüm süreçten sorumlu olur.

 

 

Kiralama ile ilgili linkler;

Araç Kiralama yaparken,Oto kiralama Firmaları

Arasında Aylık Araç kiralama yapan Uygun Araç Kiralamada Alternatif sunan Rent A Car firmaları arasında istikrarlı büyüme sergileyen Araba kiralama konusunda uzman Madenler Avcılar Oto Kiralama Ailesine

Sizleride bekleriz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret29323
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.432627.5425
Euro28.747328.8625
Hava Durumu
Takvim
Saat