• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100077442081943
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://twitter.com/Madenleroto
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama34/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

 Beylikdüzü Oto kiralama AVCILAR OTO KİRALAMA

Gürpınar Oto kiralama

Gürpınar Oto Kiralama firması olarak araba kiralama sektöründe aranılan ve tercih edilen bir marka  olmanın bilinci ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Gürpınar araba Kiralama, yeni araç modelleri ile, her bütçeye uygun araç bulunabilmesi, kiralama sonrası müşteri desteği açısından diğer rent a car firmaları arasında dikkat çekmektedir.

 GÜRPINAR ARAÇ KİRALAMA


Gürpınar Oto kiralama Şartları;

1.Sürücü yaşınız 25 olması gerekiyor.
Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 25 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 28 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 30 yaşında olmanız gerekiyor.

2. Ehliyet süresi
Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekiyor. Fakat lüks veya büyük araçlar için bu süre 5 yıldır.

3. Depozit/Provizyon Kredi Kartı Zorunludur
Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur.
 GÜRPINAR ARABA KİRALAMA

Neden Gürpınar Oto Kiralama ?

Güvenilir ve sürekli yüksek kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin rent a car firmasi olan, Gürpınar oto kiralama Müşteri memnuniyeti amacı ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak,Türkiye standartlarında sürdürülebilir verimlilikle faaliyet gösteren resmi bir oto kiralama kuruluşudur.
İSTANBUL TİCARET ODASI ÜYESİ
EMNİYETE BAĞLI ( KABİS }
RENT A CARSS GÜENLİK TAKİP ÜYESİ
TÜM ARAÇLARIMIZDA HGS,OGS
ÖZEL SERVİS BAKIMLI ARAÇLARIMIZ 
RENT A CAR KASKOLU ARAÇLAR
İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret29323
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.432627.5425
Euro28.747328.8625
Hava Durumu
Takvim
Saat