• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100077442081943
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://twitter.com/Madenleroto
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama34/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

 Beylikdüzü Oto kiralama AVCILAR OTO KİRALAMA

Otoport Araç Oto Kiralama

 Otoport Araç Oto Kiralama

Otoport Oto Kiralama

Olarak

Mesai Saatlerimiz:

09:30 / 21:00

 

Kiralama Şartlarımız:

25 Yaş üssü

3 Yıllık ehliyet

Kredi kartı

 

İletişim:

0212 591 26 13

WhatsApp

0545 467 26 13

 Otoport Araç Oto Kiralama fiyatları 

Otoport Oto Kiralama olarak araba sektöründe kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar;

Örnek vermek gerekirse Otoport bölgesinde uygun fiyatlı bir oto kiralama yapmak istiyoruz

Öncelikle ihtiyaçlarımızı belirlememiz arabayı aylık, haftalık veya yıllık olarak mı kiralama yapacağız kaç kilometre yol alacağız kiralamış olduğunuz aracın yakıt cinsine varıncaya kadar ihtiyaçlarımızı tespit etmemiz gerekiyor.

Araç kiralamadaki ihtiyaçlarımızı belirledikten sonra en sağlıklı şekilde 3 kanaldan firmalara ulaşabilirsiniz kiralama yapabilmek için;

 1. Yöntem , Google üzerinden Otoport araç araba oto kiralama gibi arama motoruna gerekli bilgileri girip internet sitelerini inceleyebilirsiniz.Bu noktada dikkat etmeniz gereken Öncelikle firmaların resmi ve tanınan bir araç kiralama firması olması gerekiyor. İkinci nokta ise mutlaka size yakın olan Google Haritalar bölümünden oto kiralama yapacağınız arabayla ilgili yorumlara bakarak almanız sizler için daha rahat bir araç kiralama yapmanıza yardımcı olur

2. Yöntem olarak bulunduğunuz Otoport bölgesindeki fiziki iş yerlerine gidebilir resmi çalışan araba araç kiralama işi yapan firmaları gezerek uygun fiyatlı bir otomobil seçebilirsiniz fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken bir husus ise faturalı resmi çalışan oto kiralama firmaları ile çalışmanız Sizin için çok sağlıklı olacaktır.

3. Yöntem olarak en yaygın kullanılan yöntem ise yine internet üzerinden Otoport araç kiralama araması yaptırmak fakat bu noktada sahibinden.com'u veya arabam.com gibi büyük aracı firmalardan oto kiralama bölümüne girerek Otoport uygun fiyatlı aylık haftalık arac kiralama yazarak arama yaptırarakta kiralayabilirsiniz.

Her 3 yöntemde de piyasa araştırması yaparken araç kiralama konusunda belli başlı standartları aramanız gerekmektedir kısaca sizlere bu konudan da bahsetmek isterim.

Otoport Araç kiralama adına ilgili firmaları gezdiniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun fiyatlı aracınızı almak için ilgili araç kiralama firmasına ulaştınız.

Bu noktada araba kiralama yaparken Öncelikle sözleşmenizin En azından ana maddelerini okuyup bir nushasını alıp,  aracınızı teslim almadan önce dört köşe resimlerini çekekiniz, ister aylık kiralama olsun ister haftalık ister günlük kiralama olsun aracın kusurlu bölgelerini kiralama yapmadan önce resimleyin ilgili arkadaşa iletin sözleşmeye yazdırın oto kiralama konusunda en büyük sorun araca verilen hasarlardan kaynaklanmaktadır.

Daha sonrasında kiralama yapacağınız aracın lastiklerini kontrol edin yazlık ise yazlık, kışlık ise kışlık araca uygun lastiklerin takılıp takılmadığını test ettikten sonra araçın bakım kartını görün Mümkünse kiralama yaptığınız aracın kaputunu açarak aracın motor suyunu kontrol edin bu konular araç kiralama durumunda basit görünse de sizin için büyük önem taşımaktadır.

Aracınızı almaya gidip kontrollerimizi yaptınız hiçbir sorun yok sözleşmemizi okuduk imzamızı attık bu noktada son olarak yapmanız gereken nokta ruhsatı alıp aracın muayenesine zaman bitiyor sigortası ne zaman bitiyor kaskosu ne zaman bitiyor kiralamış olduğunuz arabada eksik evrak var ise yolda aracınızın bağlanma ihtimali olduğunu unutmayın Bu yüzden mutlaka ve mutlaka ruhsatınızı kontrol edin aracınızın çıkış kilometresini resimleyip sağlıklı bir şekilde yolunuza çıkın.

Bizler Otoport Oto Kiralama olarak araba ve araç kiralama sektöründe gerek haftalık gerek aylık gerekse yıllık uzun dönem kiralamalarda müşterilerimizin yanında olmaya ve her konuda sizlere yardımcı olmaya hazırız sizleri de Otoport araç kiralama ailesine bekleriz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret23164
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar23.304923.3983
Euro24.992825.0929
Hava Durumu
Takvim
Saat