• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100077442081943
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://twitter.com/Madenleroto
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama34/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

 Beylikdüzü Oto kiralama AVCILAR OTO KİRALAMA

AVCILAR ŞUBE

Merkez ofis:Avcılar

Madenler Oto Kiralama

Marmara caddesi Bekir Aşcı İş
Merkezi no 10
Avcılar İstanbul Kat 4 fon ofis
Avcılar İstanbul

İletişim: 0212 591 26 13


 avcılar araba kiralama

 avcılar araba kiralama

Madenler Avcılar Oto Kiralama olarak 2012 yılından bu yana İstanbul Avrupa Yakası'nda Avcılar Beylikdüzü Anadolu Yakası'nda Ümraniye bölgesinde daima müşteri odaklı hareket ederek piyasa şartları doğrultusunda sizlere en uygun özel servis bakımlı yeni ve kaskolu araçları ile hizmet ederek güvende ödün vermeden çalışmakyız.

 avcılar araba kiralama
Madenler Avcılar Araç Kiralama olarak araç kiralama ile ilgili birkaç hususta sizleri bilgilendirmek isteriz.

  avcılar araç kiralama

Avcılar oto kiralama Lastik kontrolü;
Kiralamış olduğunuz aracın lastik dişlerini mevsimine uygun olup olmadığını yama balonlama olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz unutmayın lastik hem yakıt tasarrufu konusunda hem de durma mesafenizi etkileyen en önemli faktördür.

 avcılar oto kiralama

Avcılar oto kiralamada Resim Çekiniz;
Teslim aldığınız aracı alırken ve iade ederken mutlaka 4 köşe resmini çekin yaşanan en büyük sorunlardan birisi aracı teslim ederken,alırken kaportaya verilen zararlardır. Bu konuda yaşanılan sorunları minimuma indirmek için mutlaka 4 köşeden resmini çekin kusurlu gördüğünüz noktaları ilave olarak çekerek mutlaka sözleşmeye yazdırın.Madenler Avcılar oto kiralama olarak araçla ilgili tüm resimleri çekir whatsapp üzerinden müşterilerimize iletiyoruz.

 avcılar oto kiralama

Avcılar Araç kiralamada Fatura Alın;
Değerli müşterilerimiz mutlaka oto kiralama yaparken fatura alın ve aracın plakasını faturaya yazdırınız. Kiralamış olduğunuz araçları mutlaka resmin yerlerden alınız emniyete bağlı resmi çalışan firmalarla firmaları tercih ediniz. Merdiven altı firmalarda uzak durmanız hem sektör hemde kullanıcılar adına en doğru seçim olacaktır. Sözleşme şartları firmalar arası değişebilir, fakat resmi bir kurumdan araç almanın ilk şartı plakasının yazılı olduğu faturadır.Fatura sizin güvencemizdir.Madenler Avcılar otomobil kiralama olarak önemle 
bu konuda hassas olmanızı rica ederiz.

 araba kiralama

Kasko ve Paketleri ve Muayene;
Kiralamış olduğunuz aracın,
kasko trafik ve muayene tarihleri ne bakınız kiraladığınız araçların sözleşmeye bağlı veya ek paket olarak sizlere sunduğu police şartlarını gürünüz ve poliçede geçen şartları okuyunuz. Kimi firmalar full kasko kimileri muafiyetli kasko yapabilir Önemli olan bir güvencenizin olması ve bu şartları bilerek  kiralama yapmanızdır. not: full kasko da alsanız alkol ve benzeri durumlarda, ehliyetsiz kullanımda veya kasıt olan durumlarda ödeme yapılmama durumu söz konusu olabilir.

 aylık araç kiralama

Neden Madenler Avcılar Oto Kiralama;
Madenler Oto Kiralama olarak piyasa piyasa şartları doğrultusunda en yeni ve en ekonomik özel servis bakımlı araçlar ile hizmet ederek 2012 yılından bu yana sizlere sizlerle aynı yolu güvenle paylaşmaktayız.

 avcılar araba kiralama

Kendi özel servisimizde tüm araçların lastik bakım değişim ile alakalı tüm periyodik bakımları gününde ve zamanında yapılmaktadır.

 avcılar oto kiralama

Firmamızın en büyük ilçesi güvendir firmamıza gelen müşterilerimizi misafir olarak görür Uzun soluklu iş ahlakı ile çalışmalarımızı sürdürürüz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret23162
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar23.304923.3983
Euro24.992825.0929
Hava Durumu
Takvim
Saat