• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/egemen.geziyorum.7
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

Danamandıra Tabiat Parkı

 Danamandıra Tabiat Parkı Danamandıra Tabiat Parkı Danamandıra Tabiat Parkı Danamandıra Tabiat Parkı

İstanbul Silivri Danamandıra Tabiat Parkı ; Giriş üçretli Sazlık, Göl, Ahşap iskelesi ve piknik alanları ile İstanbula yakın günübirlik piknik alanı 
Danamandıra Tabiat Parkı Çok iyi bir doğaya sahip. Bunun dışında ormanlık içinden bölgeleri birbirine bağlayan doğal yollar çok muhteşem bir doğa yürüyüşü yapma firsatı sunuyor. piknik açısındanda bolca masa var. Balık tutmak içinse biz balık tutamadık. Özetle çok beğendim.
Danamandıra Tabiat Parkı Güzel bir tabiat parkı yolu biraz uzak yola vakitli çıkmak gerekli. İstanbul'dan gelenler büyükçekmece tarafının yolu daha iyi.

Danamandıra Tabiat Parkı nın piknik alanı büyük masalar var lavabolar temiz giriş ücreti temmuz 2020 24 TL hakkını verdikleri pek söylenemez .
Danamandıra Tabiat Parkı na binek araç ile gelinebilir . Sağda solda çöp tenekeleri var etraf temiz  gibi orman büyük havası muhteşem gölde hobi amaçlı olta balıkçılığı var alan çok büyük 3 bölüme ayırmışlar.

Danamandıra Tabiat Parkı Jandarmalar devamlı göl çevresini yol boyunça turluyorlar. Sadece beni rahatsız eden piknik alanında gençlerin arabayla teyplerini son ses açıp dolaşması hız yapması ve pis bırakılan piknik alanları v.s başı boş köpekler var insanlara hırlıyorlar çocuklarınızı yalnız bırakmayın göl çevresinde güvenlik önlemi yok
.
Sonuç olarak altarnetif tek kez gidilip görülecek bir piknik alanı.