• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/egemen.geziyorum.7
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

Aylık Oto Kiralama İstanbul

Madenler oto kiralamdan
mesai saatleri içinde
 0212 591 2613 

nolu telefondan

ofisimizi arayarak veya
watsApp hattımıza 

05454672613 mesaj mesaj
bırakarak rezarvasyon
yapabilirsiniz.
Kiralama yapabilmek için

24 yaş ,
3 yıllık ehliyet
ve kredi kartı

olması gerekmektedir.

 EN AZ 3 AYLIK KİRALAMA SÜRESİ

İÇİN KAMPANYA KAPSAMINDA

2500 KM MENZİL VERİLMEKTE OLUP,

28000 TL + KDV 'DEN BAŞLAYAN 

FİYATLAR 

RENAULT SYBOL DİZEL

Modeli 

İÇİN 

GEÇERLİDİR .

 

3 YILLIK EHLİYET

KART PROVİZYONU ALINMASI,

VE KREDİ KARTI ZORUNLUDUR.
 aylık oto kiralama
 aylık oto kiralama yıllık araç kiralama araç kiralama aylık oto kiralama
 aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama aylık oto kiralama Yıllık ve Aylık Araç Kiralama Şirketleri Sürücü Yaşı

Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için alt yaş limiti 23 yaş ; Orta ve Üst sınıf araçlar için 25 yaş alt limittir. Lüks ve büyük araçlar için en az

 28 yaş limiti gerekiyor. 

Aylık Araba Kiralama Şirketleri Ehliyet Süresi

Ekonomik, orta sınıf yada üst sınıf bir araç kiralayabilmek için en az 2 yıllık ehliyet gerekir. Lüks veya büyük araçlar için minimum ehliyet süresi 3 yıldır. 

 Aylık Rent a Car Şirketleri Ek Sürücü

Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama sözleşmesine işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal diğer istenen  sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet

kriterlerine uyması gerekir.

 Yıllık Kiralama Şirketler ve Şahışlar içinde yapılabilmektedir.Araç Kiralama Süresi

Araç kiralama süresi en az 1 yıllık , 1 Aylık gibi az süre ile yapılan kiralamalar da aynı fiyat uygulaması kabul edilir. 

 Aylık veya Yıllık Araba Kiralama Durumunda

 Kilometre SınırıHer Araç için Farklılık Gösterebilir

Kiraladığınız aracın ücretine dahil olan kilometre sınırı araçların listelendiği ekranda gösterilir. Belirtilen Km’nin aşılması halinde 50 kuruş her kilometre aşım ücreti uygulanır. 

 İstanbul Otomobil Kiralama Şirketleri Ödeme Yöntemleri,

Araç kiralama işlemini tamamlayabilmeniz için kiralama ücretinin tamamını ya da bir kısmını (ön ödeme tutarı) kredi kartı, banka havalesi ya nakit ödemeniz gerekir. Ödemenin tamamını yaptıysanız, araç size teslim edilirken herhangi bir ödeme yapmazsınız. Ön ödemeli yöntemde, kalan ödeme tutarını aracınızı teslim alırken ödeyebilirsiniz. Tüm ödeme yöntemlerinde kredi kartı,kimlik  ve ehliyetinizi mutlaka aracınızı teslim alırken beyan etmeniz

 bulundurmanız gerekir.
Ayrıca anlaşmalı kartlardan taksit uygulaması bulunur.


Yıllık Aylık Araba Kiralama Şirketleri Depozit /Provizyon

Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına bloke  provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur. Yalnızca Avrupa’da yaşayan türk müşteriler için bazı şehirlerde yapılacak kiralamalar için kredi kartı sahibi olmak zorunlu değildir.

 Yıllık ve Aylık İstanbul Araba Kiralama Şirketleri Sigorta

Sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu madde  kullanılması durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir.

Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 24 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçimize teslim edilmesi gerekir.

 Araba Kiralama Şirketleri  Kullanım ve km Bilgisi


Yıllık ve Aylık İstanbul Aylık kiralamada 2500 km menzil ile verilen araçlarımız,km aşımı durumunda anlaşmada geçen tutar kadar ilave üçret talep edilir.

Kullanıcı araç bakım ve lastik değişim dönemlerinde firmamızdan randevu alıp 
bilgilendirme yapmak zorundadır. Aksi durumda oluşabilecek maddi manevi  zararlardan sorumludur.

 Araba Kiralama Şirketleri Teslim ve İade

Kiralanan araç yalnızca belirtilen

adresten teslim alınır ve iade edilir.
İlk kiralamadan evrak kayıttan sonra istenilen adrese teslimat veya alım, üçretli olarak  yapılır.Araç alımında ve tesliminde 4 ( genel durum )her tataftan  resim alınır ve teminat dışı oluşabilecek hasarlar polis raporu baz alınarak hatalı çıkması durumunda kullanıcıdan tahsil edilir.

Yıllık ve Aylık Araba Kiralama Şirketleri Yakıt

Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilmesi önemlidir. Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi beklenir. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt  durumunda, yakıt ücreti ve hizmet bedeli tahsil edilir.

HGS/OGS – Otomatik Geçiş Ücreti Mevcuttur.

Araçlarımızın tamamında  HGS bulunur. Bu sayede paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS ücreti kullanıldığı kadar + 10 TL hizmet bedeli ile birlikte araç iadesinde tahsil edilir. HGS/OGS hiç kullanılmamışsa herhangi bir ücret tahsilatı yapılmaz.

Yurtdışına Çıkış

Türkiye’de kiralanan araçlarla yurtdışına çıkılması mümkün değildir. Sigortalar ülke dışında geçerli değildir.

Araç Kiralama Fiyatları

AYLIK 2800 + kdv  TL 'DEN BAŞLAMAKTA OLUP,

ARAÇLARIMIZ 2500 KM MENZİLLE 
SINIRLI OLMAKTADIR.


Sadece İstanbul, Avrupa ve Anadolu ‘da aylık araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aylık oto kiralama fiyatları döneme ve araçların müsaitlik durumlarına göre değişebilmekle beraber her durumda günlük araç kiralama fiyatlarından daha uygun ve operasyonel filo kiralama fiyatları ile de yapılabilecek seviyededir.

Aylık araç kiralama yaparken, ister ekonomik sınıf ister orta sınıf veya lüks sınıf araçlar arasından dizel veya manuel vitesli alternatifler için ayrı ayrı aylık araç kiralama fiyatları alabilirsiniz. Rent a car firmaları, aylık araç kiralama ile günlük araç kiralamaya göre çok daha ekonomik araç kiralama fırsatları sunabilmektedir.Madenler rent a car ihtiyacınıza uygun tüm aylık araç kiralama fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

İstanbul En ucuz aylık araç kiralama fırsatları

En ucuz aylık araç kiralama fiyatlarından yararlanmak için bireysel kiralama yapan bir firma olmanıza veya kurumsal bir firma olmanıza gerek yoktur. Madenler Rent a car ile bireysel uzun dönem araç kiralama fiyatlarında da şirketimizin en uygun fiyatlı, kampanyalı aylık araç kiralama fiyatlarını tek yerde görüntülersiniz. Uzun dönem araç kiralama sözleşmelerindeki taahhütleri vererek, dilerseniz 1 aylık dilerseniz daha uzun süre için aylık araç kiralama yapabilir, dilediğinizde aracı geri iade edebilirsiniz. Uygun fiyatlı aylık araç kiralama ile dönemsel bakım giderleriyle uğraşmadan, bürokratik işlemlerde boğulmadan, kaza ve hırsızlık durumları için endişe etmeden, anlaştığınız kilometre ile araç kiralarsınız ve kafanız rahat olur.

İstanbul Uygun fiyatlı aylık araç kiralama ile dönemsel bakım giderleriyle uğraşmadan, bürokratik işlemlerde boğulmadan, kaza ve hırsızlık durumları için endişe etmeden, anlaştığınız kilometre ile araç kiralarsınız ve kafanız rahat olur. Oto kiralamada profesyonel hizmetler sunan araç kiralama firmaları, aylık araç kiralamalarda da müşterileri bekletmeden, hızla ve güvenle araçları teslim etmektedirler.Madenler Rent a car şirketlerinin en uygun aylık araç kiralama fiyatlarını incelemek için tek yapmanız gereken aylık araç kiralama Whats app ‘tan mesaj yollayabilirsiniz. Dönemsel indirimler ve kampanyalar ve sezonlara göre değişen fırsatlar da aylık araç kiralama tekliflerinde yer almaktadır.

İstanbul Rent a car firmalarından uzun dönem kiralamalarda ve aylık araç kiralamalarında sadece aylık araç kiralama fiyatı almak bile bir hayli zaman alabiliyor. Araba kiralamak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler ve uzun dönem araç kiralama yapmak isteyen kişiler farklı rent a car şirketleri için ayrı ayrı talep formu doldurup sıranın onlara gelmesini ve kendilerine geri dönüş yapılmasını bekliyorlar. Madenleroto kiralama  aylık araç kiralamak için ihtiyacınıza en uygun tekliflerin tümünü görüntüleyebilir ve kolayca internet üzerinden online olarak aylık araç kiralama başvurusu yapabilirsiniz.

Aylık araç kiralamanın, filo kiralama veya leasing gibi seçeneklere göre bazı avantajları var. Günlük kiralamadan daha uzun süreli ama uzun dönem araç kiralama kontratının bağlayıcılığı ve taahhütleri olmadan, filo kiralama sürelerinden daha kısa sürelerle kiralama yapmak isteyenler için aylık araç kiralama çok ideal bir çözüm.

İstanbul Uygun fiyatlı aylık araç kiralama tekliflerini tek seferde görün

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarının en uygun fiyatlı aylık araç kiralama fırsatlarına Madenler oto kiralama ile görüşmeden karar vermeyiniz. Uzun dönem ekonomik sınıf, orta veya lüks sınıf araçların dizel otomatik veya manuel vites araçları uzun dönem kiralamalarda günlük kiralık araç fiyatlarına göre çok daha ekonomik olmaktadır.

İstanbul Aylık araç kiralama fiyatlarının tümünü karşılaştırın

İstanbul madenler oto kiralamanın  en iyi fiyat garantili aylık araç kiralama fiyatlarını görüntülemek için talep formunu doldurmanız yeterli. Madenler rent a car sizin için, ihtiyacınıza en uygun aylık araç kiralama tekliflerini, dilediğiniz sayıdaki araç için listelemenizi ve bireysel veya kurumsal olarak kolayca kiralamanızı sağlar.

Uzun dönem kiralama taahhütlerine girmeden araç kiralayın

Uzun dönem kiralamalarda ve filo kiralamalarında sizden uzun süreli bazı teminatlar istenir ve bürokratik işlemleri bu tür kiralamaların biraz daha fazladır. Aylık araç kiralamada ise hem günlük araç kiralar gibi rahat kiralama yaparsınız, hem de istediğiniz süre boyunca kiralar, dilediğinizde aracı geri bırakırsınız. Aylık araç kiralamadan memnun kalırsanız devam edebilir, dilediğiniz sayıda aracı günlük kiralamadan çok daha hesaplı fiyatlarla uzun dönem için kiralayabilirsiniz.

Bir araç için bile en ucuz aylık araç kiralama fiyatlarından yararlanın

Standart günlük kiralama fiyatlarından çok daha ekonomik olan aylık araç kiralama fiyatlarının tümünü tek bir yerde listeleyerek, sizin için en uygun aylık araç kiralama teklifinden yararlanırsınız. Operasyonel kiralama ve leasing fiyatlarıyla rekabet eden ve çok daha esnek olan aylık araç kiralama fırsatlarından, anlaştığınız;  kilometre, yol yardımı, arıza durumunda ücretsiz araç değişimi, farklı sigorta çeşitleri, servis bakım masraflarını düşünmeden ödeme kolaylıklarıyla yararlanmak için hemn aylık araç kiralama talep formumuzu doldurun.

Neden Uzun dönem araç kiralama

Aylık araç kiralama, uzun dönem araç kiralama ve filo kiralamaya kıyasla sağladığı esneklikle her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Farklı marka ve model araçlar, ister ekonomik sınıf ister lüks sınıfta aylık olarak kiralanabiliyor. Madenler oto kiralama’da tüm araçlarımızın kiralama fiyatlarını aylık araç kiralama fiyatlarıını inceleyerek hem en hızlı aylık araç kiralama hizmetini alırsınız hem de en ucuz fiyatla kiralayıp, zaman kazanırsınız, paranız da cebinizde kalır.

Madenler Rent a car’da ister bireysel olarak ister firma olarak uzun dönem aylık araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aylık araç kiralama, birkaç günden fazla kiralık araç ihtiyacınız varsa ve de filo kiralamadan daha küçük çaplı bir kiralama yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

Aylık araç kiralama fırsatlarından sadece İstanbul’dan  yararlanabilirsiniz. Tek bir araç için bile yapacağınız kiralamalarda hızlı geri dönüşler alır ve tüm firmaların tekliflerini tek seferde inceleyerek en ucuz aylık araç kiralamayı yaparsınız.

Aylık araç kiralamanın avantajları:

-Fiyatlar günlük kiralamadan çok daha uygundur

Madenler rent a car firmasının en iyi fiyatlarını tek bir sayfadan incelemenizi sağlıyor. Aylık araç kiralamada bu özellik size daha da hesaplı fiyatlar getirmektedir. Neredeyse leasing yapmadan uzun dönem filo kiralama fiyatlarıyla yarışan uygun fiyatlı aylık rakamlardan kiralama yaparsınız.

-Hem bireysel hem kurumsal olarak yararlanabilirsiniz

Aylık araç kiralama hizmetinden bireysel olarak da kurumsal olarak da ister bir adet ister daha fazla araç için uygun fiyatlarla yararlanırsınız.

-Filo kiralamadaki formalitelerle uğraşmazsınız

Filo kiralama veya uzun dönem araç kiralama yapmak istediğinizde sizi ciddi bir formalite ve bürokratik süreç beklemektedir. Aylık araç kiralamada ise tüm kiralama firmalarının en uygun fiyatlı tekliflerini görmek için tek yapmanız gereken whats app (0532  666 31 79) hattımızdan   ulaşmaktır. Konusunda uzman araç kiralama ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun aylık araç kiralama fiyatları ile kiralama yapmanızı sağlar.

-Uzun vadeli taahhütler vermeniz gerekmez

Sürekli değişen şartlar içinde aylık araç kiralama yaparken uzun dönem garantileri vermeniz veya taahhütlerde bulunmanız gerekmez. Herhangi bir taahhüt olmadan uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından yararlanırsınız.

- Aracı dilediğiniz zaman sözleşmeniz doğrultusunda iade edebilirsiniz

Hem kira süresi, hem de araç türü açısından esnek çözümdür. Değişken şartların olduğu bir dönemdeyseniz ve taahhütte bulunmadan uygun fiyatla araç kiralamak istiyorsanız aylık araç kiralama hizmetimiz tam size göre.

-Servis, bakım, sigorta derdiniz olmaz

Aylık araç kiralamada araçların periyodik servis bakım giderleri, sigorta masrafları, bandrol masrafları ile uzun vadeli bir taahhüde girmeden uğraşmamış olursunuz, kafanız ve cebiniz rahat olur.

-Yol yardımı

Madenler oto kiralamanın  anlaşmalı iş ortakları sayesinde çok iyi bir hizmet alırsınız. Aylık araç kiralama fiyatlarına 24 saat yol yardımı. İsteğe bağlı ; rent a car kaskosu, hırsızlık sigortası, 7/24 destek, arıza yardımı, kaza ve hırsızlık sigortası dahil edilir.

-Şirketlere özel ödeme kolaylıkları

Küçük ölçekli işletmeler ve tüm kurumsal firmalar aylık araç kiralama ile özel ödeme kolaylıklarından yararlanabilirler.
aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul aylık oto kiralama istanbul