• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100078414104614
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05454672613
  • https://twitter.com/Madenleroto
  • https://www.instagram.com/madenlerotokiralama34/
  • https://www.youtube.com/channel/UCHhbbcklRDoXGfstjLN_AoA

 Beylikdüzü Oto kiralama AVCILAR OTO KİRALAMA

Kiralama Şartları

     

Madenler Oto Kiralama 
 Olarak 
Mesai saatlerimiz:
09:30/21:00 
Kiralama şartlarımız:
24 yaş 
3 yıllık ehliyet
kredi kartı 
 
Mobil:0545 467 26 13 
sabit: 0212 591 26 13


 Aylık oto kiralama istanbul1.Sürücü yaşınız 25 olması gerekiyor.
Minumun 3 yıllık ehliyet gerekmektedir.
Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 25 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 28 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 30 yaşında olmanız gerekiyor. Araç kiralama şartları2. Ehliyet süresi
Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 3 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekiyor. Fakat lüks veya büyük araçlar için bu süre 5 yıldır.


3. Ek sürücü
Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanamaz. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir. Araç kiralama şartları

4. Kilometre sınırı
Kiraladığınız aracın ücretine dahil olan kilometre sınırı araçların listelendiği ekranda gösterilir. Belirtilen Km’nin aşılması halinde 1 TL kilometre aşım ücreti uygulanır. “Sınırsız”km yoktur.

5. Ödeme yöntemleri
Araç kiralama işlemini tamamlayabilmeniz için kiralama ücretinin tamamını ya da bir kısmını (ön ödeme tutarı) kredi kartı, banka havalesi ile ödemeniz gerekir. Ödemenin tamamını yaptıysanız, araç size teslim edilirken herhangi bir ödeme yapmazsınız.Tüm ödeme yöntemlerinde kredi kartı ve ehliyetinizi mutlaka aracınızı teslim alırken yanınızda bulundurmanız gerekir. Beylikdüzü Oto kiralama

6. Depozit/Provizyon
Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur.

7.Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir
Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması Horaki kullanım, yüksek kusur oranı durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçiye teslim edilmesi yazılı bildirim yapılması gerekir.Araçlarımızda muafiyetli kaskolar vardır.İstenmesi durumunda kapsayıcı kaskoları satın alabilirsiniz. AVCILAR OTO KİRALAMA


8. Teslim ve İade
Kiralanan araç yalnızca belirtilen adresten teslim alınmalı ve iade için belirlenen adreste iade edilmelidir.Adrese teslim seçenekleri yalnızca, kiralamanın yapıldığı semt veya ilçe sınırları içinde yapılabilir. Herhangi bir ilçeden kiralama yapılarak, farklı bir semt veya ilçe sınırları içinde belirtilen adrese teslimat yapılmaz. Araç teslim edilirken en fazla bir saat bekleme kabul edilir. Ekstra bekleme talep edildiği takdirde ekstra ücret oluşabilir. Araçların erken iade edilmesi durumunda herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Araçların geç iade edilmesi halinde ek ücret uygulanabilir.

9. Yakıt
Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilmesi önemlidir. Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi beklenir. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt olması durumunda, yakıt ücreti ve hizmet bedeli tahsil edilebilir.
 Büyükçekmece oto kiralama

10. HGS/OGS-Otomatik geçiş ücretleri

Araçlarımızın tamamında OGS veya HGS bulunur. Bu sayede paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS/OGS ücreti kullanıldığı kadar + 20 TL hizmet bedeli ile birlikte araç iadesinde tahsil edilir. HGS/OGS hiç kullanılmamışsa herhangi bir ücret tahsilatı yapılmayabilir.

11. İptal işlemleri
Aynı gün içinde yaptığınız kiralamayı iptal ettiğinizde kira bedelinin yüzde onu kesintiye uğrar. Kiralama başlangıcına 24 saat kala yapılan iptaller için 200 TL gibi hizmet bedeli tahsil edilebilir. Bu rakam değişkenlik gösterebilir. İptal işleminde iade edilmeyen hizmet bedelleri bir sonraki kiralama işleminizde indirim olarak yansır.


 Esenyurt oto kiralama12. Süre uzatma , ödeme yapma
Kiralama yapmış olduğunuz aracın rezarvasyonu yok ise 3 gün önceden haber vererek ödemesini yapıp uzatabilir veya emsal araç alabilirsiniz.
Aylık ödemelerde kira bedeli ödeme gününü 5 iş günü geçmesi durumunda sözleşme iptal olur ve araç iade alınır. Sözleşme gereği teslim yapılmaması durumunda tek taraflı iptal edlerek yasal süreç başlar ve kiracı tüm haklarından feragat ederek maddi manevi tüm süreçten sorumlu olur.
 bakırköy oto kiralama
Madenler Avcılar Oto Kiralama
 2012 senesinden bugüne oto kiralama konusunda bir çok yerli yabancı firma, tur operatörleri, seyahat acentaları, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza İstanbul ve çevresi çapında kiralık otomobil, araç kiralama, uzun dönem filo kiralama hizmeti sunmaktadır. 
     Zamanında ve güleryüzlü hizmeti tecrübeli personeli ile titizlikle ve Avcılarda en uygun fiyatlarla sunan maadenler oto kiralama yeni model değişik markalarda araç filosuna sahiptir.
     Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan Avcılar madenler oto kiralama  ülke çapında filo değil ama daha küçük yeterli bir filo ile her müşterisine daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.  
     Devamlı olarak farklılaşmanın, farklı hizmetin peşinde yeni ürünler geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu ruhu müşterileri ile de paylaşmaktadır.

     Sektörde birçok ilk'i gerçekleştiren Avcılar madenler oto kiralama aylık, haftalık, tarife, sınırlı km. tarifeleri, hafta sonu tarifeleri ile müşterilerine çok cazip imkanlar sunmaktadır, dahası onların ihtiyaçlarına göre yeni tarifeler üretebilmektedir.
      
     Avcılar Oto kiralama hizmetin yanı sıra müşterilerinin seyahat esnasında ihtiyaç hissedebilecekleri, bebek koltuğu, buz çantası, port bagaj, şemsiye, ogs cihazı, internet gibi yan hizmetleride vermektedir.
Avcılar, doksandokuz depreminde ciddi şekilde etkilenmesine rağmen, sonraki yıllarda hem güçlendirme çalışmalarının etkisiyle hem de yeni binaların, alışveriş merkezlerinin ve başta reşitpaşa ve marmara caddesinin kentsel dönüşüme girmesi ile önemli ölçüde kabuk değiştirdi.

Trafik nedeniyle yolculuk pek eğlenceli olmasa da Madenler oto kiralama bu konuda yanınızda .

 Artık Avcılar, İstanbul Avrupa yakasının en önde gelen ticaret merkezlerinden biri oldu. Metrobüs seferlerinin başlaması ile birlikte, şehre olan mesafesi kısalan ve toplu taşıma ile şehre entegre olan Avcılar, alışveriş merkezleri ve İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsü ile birlikte artık çok gözde bir semt. 

Avcılar’a yaklaşırken gözünüze çarpacak olan bir yanda deniz diğer yanda Küçükçekmece gölü manzarası sizi mutlaka keyiflendirecektir. Avcılar’ın merkezi, Havuz adıyla bilinir. Zira, bahsedilen merkezde yıllar boyu şekli, büyüklüğü değişse de hep bir süs havuzu bulunmuştur. Havuzun etrafında ilk fark edeceğiniz şey iki yanda oturan çay içen insanlardır.

Avcılar'da yaşayanlar için artık kiralık araba sipariş etmek kolaylaştı. Cep telefonundan ya da internet üzerinden avcılar araç kiralama ile ilgili tüm bilgilere, araç seçeneklerine ve fiyatlara ulaşmak mümkün hale geldi.

Akşamınızı geçirmek için tercih edebileceğiniz bir çok otel de mevcuttur Avcılar’da. Deniz kıyısı gezisi yapmışken ‘göl kıyısı gezisini de atlamamak gerekir. Küçükçekmece gölü kıyısında bulunan yeşil alanlar ve parklar ile kafe ve restoranları dinlenmek, eğlenmek ve ailenizle hoş vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz.


Madenler oto kiralama , Avcılar'da sunduğu hizmet kapsamında internet üzerinden beğendiğiniz kiralık aracı kapınıza kadar getiriyor.

 Hem çocuk oyun alanı hem de dinlence alanları bulunan bu parklarda özellikle sabah kahvaltısını çay ve simit ile yapabilirsiniz. Bir yandan dökülen susamların peşindeki kumruları izlerken diğer yandan havuzdan gelen su sesi sizi rahatlatacaktır. Daha mükellef bir kahvaltı arıyorsanız da yapmanız gereken etrafta bolca bulunan kafelerden birini seçmek. Zengin kahvaltı menüleriyle her sabah kapılarını açan çok sayıda kafe var. Nispeten yeni bir yerleşim yeri olmasından dolayı çok fazla tarihi ve turistik yerler bulunmamakla birlikte 5 kilometrelik, düzenlenmiş sahil şeridinde yürümek doğa tutkunuza iyi gelecektir.

Size sadece Avcılar Araba Kiralama firmalarının en güveniliri madenler otodan istediğiniz aracı seçmek kalıyor. 

Avcılar sahile inmişken Ulusal Egemenlik Parkı içerisinde yer alan Atatürk Evi ve Müzesini gezmeyi unutmayın! Mustafa Kemal’in Selanik’te yaşadığı evin prototipi olarak yapılan Müzede Atatürk’ün hayatına dair önemli ipuçları var. Deniz kıyısı gezinizi bitirdiğinizde akşam olduysa sahildeki restoranlarda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Avcılar Marina etrafında bulunan balık ekmekleri de tercih edebilirsiniz.


Hemen araba kiralama işleminizi Avcılar için gerçekleştirin, kiraladığınız araba kapınıza gelsin. 


Gümüşpala mahallesi olarak bilinen bölgede bir de özel bir müze var. Haluk Perk tarafından kurulan müzede Urartu, Hitit, Bizans, Selçuklu ve İslam eserlerinden örnekler sergileniyor. Avcılar’ın kuzeyinde, Küçükçekmece gölü havzasında yer alan Bathonea Antik Kenti de görülmesi gereken yerlerden biridir. 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret8442
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.703816.7707
Euro17.458117.5281
Hava Durumu
Takvim
Saat