• Anasayfa
 • Favorilere Ekle

Beylikdüzü Oto Kiralama

Beylikdüzü Oto Kiralamadan Nasıl Rezarvasyon Yapabilirim ..

Madenler oto kiralamdan mesai saatleri içinde 0212 591 2613 nolu telefondan ofisimizi arayarak veya watsApp hattımıza 05454672613 mesaj mesaj bırakarak rezarvasyon yapabilirsiniz.Kiralama yapabilmek için 24 yaş ,3 yıllık ehliyet ve kredi kartı olması gerekmektedir.

Beylikdüzü Oto Kiralamadan aracı nasıl teslim alabilirim,
Kiralama şartlarına uygun olan kişiler için,Kiraya verilen , ikame verilen vb. tüm kiralık araçlarda EGM kararı ile Kabis sistemine giriş yapılması gerekmektedir.
Araç kullanıcılarına ait Ehliyet fotokopisi TC kimlik numarası yok ise ilave olarak da Nüfus Cüzdanı vb. kimlik almamız yasal sorumluluktur.İlk seferde ofisimizi ziyaret ederek kaydınız oluşturulduktan sonra ve ilerleyen zamandaki kiralamalarınız için İstanbul Avrupa yakasına ücret karşılığı teslimat yapılmaktadır.

Beylikdüzü Oto kiralamaya Aracı Nasıl iade edebilirim,
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz ofise gitmeniz yeterlidir. Aracı istediğiniz bir noktadan teslim  etmek isterseniz mesafeye göre değişen ücret karşılığında teslim işlemi yapılmaktadır mesai saatleri içinde.

Beylikdüzü Oto Kiralamada Sözlesme Doldururken Nelere Dikkat Etmeliyiz
Sözleşmeyi imzalamadan önce aracın 4 köşe resmini çekip ve km ile yakıt göstergesini kontrol ederek
Sözleşmeye yazdırınız ve daha sonrasında cıkış  tarihinin doğruluğuna bakarak geliş tarihinizi teyit ediniz.ve son olarak km menzilinizi ,araca yüklenecek hgs tutarını mutlaka öğreniniz.

Beylikdüzü oto Kiralamada başkasına ait kredi kartı ile Ödeme Teminat verebilirmiyim
kart sahibinin sözleşmeye  imza atması durumunda
Başkasına ait bir kredi kartı ile ödeme teminat verilebilmektedir.

Beylikdüzü oto Kiralamadan  Kiraladığım otomobili başkası sürebilirmi ?
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

Beylikdüzü oto Kiralamada Araclarda kilometre sınırı varmı?
Günlük araç kiralamalarında 200 kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarında kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

Beylikdüzü Rent acar kiralamada araçlarınızda Hgs varmı ödemeler nasıl yapılıyor?
Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır ve kiralamanızı yapmış olduğunuz kredi kartınızdan veya teslimde ,araç alırken tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde Karayollarına bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcının kredi kartına yansıtılır.

Beylikdüzü Araç kiralama trafik cezası gelmesi durumunda ne yapıyor.
Trafik cezası TC numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.Kartınızdan ödeme yapılamaması durumunda müşteriye durum iletilir ,3 iş gününde ödenmemesi durumunda rucu davası acılarak tahsil edilir.

Beylikdüzü Taşıt Kiralama kaza sonucu tamirde geçen günler için para alıyormusunuz
Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılmaması Horaki Kullanım,Arzalı Şekilde yola devam etme,polis raporunda suclu bulunma durumlarında aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Her hangi kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracı öder.

Beylikdüzü Motorlu taşıt Kiralama Bakım zamanı gelince ne yapmaktadır.
Kullanmakta olduğunuz araçın bakımı geldiğinde özel servisimizden randevu alarak kendiniz veya şirket çalışanlarımızla görüşüp aracın bakımını yaptırabilirsiniz.

Beylikdüzü Araba Kiralama Kiralama Koşulları
Kiralama Süresi
Günlük kiralamalarda en az kiralama süresi 24 saattir.
Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı
Araçları kullanacak kişilerin ekonomik ve orta sınıf araçlar için 24 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık ehliyete sahip olmaları, Prestij sınıf araçlar için 28 yaşını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Kiracı, aracı kullanacak kişilerin ehliyetlerini ve olabilecek sürücü değişikliklerini Madenler oto Kiralama’ya ibraz etmekle yükümlüdür.

Beylikdüzü Araç Kiralama Ödeme
Günlük kiralamalarda ödemeler kira başlangıcında nakden veya kredi kartı ile yapılır.
Beylikdüzü Oto Kiralama Sigorta Bilgileri ve Yükümlülükler
Hasar ve hırsızlık durumlarında sigortanın geçerli olabilmesi için uyulması gereken unsurlar aşağıdaki gibidir.
 • Kaza durumunda aracın yerinden hareket ettirilmeden kaza ve alkol raporunun Polis veya Jandarma tarafından tutturulmuş olması
 • Aracın alkol ve uyuşturucu etkisi altında kullanılmamış olması ve ağır ihmal, kasıt ve kusur olmaması
 • Kiralanan aracın çalınması durumunda aracın anahtarının Avcılar araç kiralama’ya teslim edilmesi
 • Tüm bu raporların en geç 3 gün içerisinde Avcılar oto kiralama’ya teslim edilmesi
Bu maddelere uyulmaması durumunda sigortalar geçersiz sayılacaktır.
Beylikdüzü Otomobil Kiralama Trafik Cezaları
Sözleşme süresince her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden kiracı sorumludur.
Beylikdüzü Araba Kiralamada Geç Dönüşte Ne Olmaktadır.
Kiralamalar 24 saat üzerinden hesaplanır. 3 saati aşan durumlarda tam gün ücreti tahsil edilir.
Başakşehir Araç Kiralama Ek Hizmetler
Araçlarımızın tamamında köprü ve otobanlarda kullanılmak üzere Hızlı Geçiş Sistemi bulunmaktadır. Kira süresince HGS kullanımı müşteriye aittir. Bunun dışında isteğe bağlı olarak, Bebek Koltuğu, Navigasyon ve ikinci kullanıcı ücret karşılığı temin edilir.

Beylikdüzü Rent acar da Yakıt teslimi ve km  Nasıl Hesaplanıyor

Kiralanan aracı yakıtını teslim aldığınız gibi teslim edilir .Eksik teslimatlarda ilave üçret talep edilmektedir.
Araca verilen kilometre sözleşmede belirtilmiş olup km aşımında km basına 0,50 ile 1.5 Tl arası ek bir üçret çıkmaktadır.
Araç kirli ise koltuk ,detaylı temizlik yıkama üçretleri müşteriye aittir.
Boğazın incisi, Avrupa ve Anadolu'nun gözbebeği İstanbul, tarihi ve yoğun metropol hayatıyla tam anlamıyla 24 saat yaşayan bir kenttir. İlçeler arasındaki mesafe uzaklığı sebebiyle ulaşımın en kolay ve konforlu hali olan Beylikdüzü araç kiralama hizmetini Madenler  rent a car Beylikdüzü rent a car olarak vermekten mutluluk duyuyoruz. Beylikdüzü, İstanbul'un en batıdaki ilçelerinden biridir. M.Ö 7. Yüzyılda yerleşim almaya başlayan, Büyük Marmara Depremi'nin ardından yerleşim sayısında artış gözlemlenen ve gecekondu yapılaşması neredeyse yok denecek kadar az olan Beylikdüzü'nde yapılaşma muntazamdır. Uzun mesafeleri rahatça ve Madenler  oto kiralama kalitesiyle aşabilmek için Beylikdüzü kiralık araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.  

8500 senelik yerleşik tarihiyle dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul sırasıyla, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204, 1204-1261 arasında Latin İmparatorluğu ile 1261-1453 yılları arasında Bizans İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmıştır. Tüm bu medeniyetler sayesinde tam bir açık hava müzesi niteliğindedir. İstanbul, her semti ve ilçesi ile ayrı ayrı günlerce gezilebilecek bir güzelliğe sahiptir. İstanbul'da turistik açıdan değerli olan durakları listeleyecek olursak; Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcı, Galata Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı, Myrelaion Kilisesi, Sultan Ahmet Camii, Topkapı Sarayı, Eyüp Sultan Camii, Dolmabahçe Sarayı diye liste başlıkları uzuyor gidiyor. Tarihi İstanbul turunuzun ardından Beylikdüzü sahillerinde yürüyüş yaparak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Beylikdüzü'nde merkezi bir konumda bulunan Madenler araç kiralama ofisimize gelerek kendinize en uygun aracı seçebilirsiniz.      

 Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Barış Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Barış Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Barış Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto Kiralama
Madenler Oto Kiralama olarak Beylikdüzü civarında oto kiralama hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Oto kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken hususların başında Beylikdüzü de araç kiralama yaparken kiralamış olduğunuz aracın emniyete yani kabış sistemine kayıtlı bir araç olmasına önemle dikkat ediniz Unutmayın ki Beylikdüzü civarında birçok oto kiralama firması vardır. Fakat bu firmaların büyük bir çoğunluğu merdivenaltı olmakla beraber emniyet birimlerine kayıtlı değildir Bu kontrolü yaptıktan sonra Beylikdüzü'nden kiraladığınız aracın Rent A Car kaskosu veya filo kiralama kaskosu olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz aksi durumda kaza halinde olumsuz birçok olayla karşılaşabilirsiniz unutmayınız ki araç kiralama yaparken kullandığınız firmaların mutlaka ve mutlaka rent-a-car kaskosunun olması gerekmektedir olmaması durumunda yükümlülükler kullanıcıya Ait olur ve maddi sorumluluk taşır Bunun haricinde kiralamış olduğunuz aracın lastiklerini mutlaka kontrol ettiririz yeni lastikler mi mevsimine göre yazlık mevsimine göre kışlık lastik midir mutlaka göz önünde bulundurunuz.
 Beylikdüzü Sahil Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Sahil Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Sahil Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü OSB Mahallesi Oto Kiralama

Beylikdüzü OSB Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü OSB Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.
 Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Oto Kiralama

 Beylikdüzü Marmara Mahallesi Oto Kiralama
Beylikdüzü Marmara Mahallesi oto kiralamadan mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefondan veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Marmara Mahallesi Araç Kiralamadan kiralama yapabilmek için 24 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.

Beylikdüzü'nde kiraladığınız aracın teslim almadan önce dört köşeden resmini çekip aracın yakıt durumunu mutlaka kontrol ediniz Unutmayın ki aracı tekrar teslim edeceğiniz zaman gözden kaçabilecek şeyler olabileceği gibi art niyetim Önüne de geçmenin en sağlıklı yönüdür bunları da hallettikten sonra kiralama yaptığınız firmadan mutlaka ve mutlaka oto kiralama faturası isteyin Unutmayın ki Beylikdüzü'nde birçok oto kiralama işi yapan firma var ve bu firmaların birçoğu vergi mükellefi değil yani devletimizi zarara uğratan Ak haksız rekabete de sonuç vermektedir ve sizlerin sağlıklı hizmete ulaşmasını engellemektedir bu kontrol elinize yaptırdıktan sonra aracın bakım kilometresini de mutlaka sorunmanizda  fayda var. Kiraladığınız firma Hangi firma olursa olsun şunu kesinlikle unutmayınız Beylikdüzü oto kiralama konusunda uzman Yetkin işletmelerden bu hizmeti almanızı önemle ve itina ile sizlere öneriyoruz Unutmayın ki sizler ne kadar seçici ve iyi olanı tercih ederseniz firmaların hizmet kalitesi de o doğrultuda artacaktır Biz Madenler Oto Kiralama olarak her zaman müşterilerimizin referanslarını ve tavsiyelerini dikkate alarak daha ileriye daha iyiye gitmek için çaba sarf etmekteyiz bizlere Beylikdüzü oto kiralama konusunda sormak istediğiniz soru öneri ve görüşlerinizi WhatsApp hattınıza iletebilirsiniz Yetkili arkadaşlar en kısa sürede size dönüş yapacaktır buna ilave olarak Beylikdüzü'nde araç kiralama yaparken ödemelerinizi kredi kartı veya Banka havalesi ile yapmanız gerektiğini zi yasa gereği sizlere hatırlatmak durumundayız 07 2017 tarihinden itibaren araç kiralama işi yapan firmalar ve kuruluşlar nakit ödeme alamamaktadır Bu yüzden sizden nakit ödeme alan firmaları tercih etmeyiniz yetkililere bildiriniz Madenler Oto Kiralama olarak Beylikdüzü ve civarında hizmetlerimiz hızla devam etmekte olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.
Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama Başakşehir oto kiralama
Boğazın incisi, Avrupa ve Anadolu?nun gözbebeği İstanbul, tarihi ve Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralama Beylikdüzü Oto Kiralamayoğun metropol hayatıyla tam anlamıyla 24 saat yaşayan bir kenttir. İlçel
 Beylikdüzü Oto Kiralama

Madenler oto kiralamdan mesai saatleri içinde 0212 591 2613 nolu telefondan ofisimizi arayarak veya watsApp hattımıza 05454672613 mesaj mesaj bırakarak rezarvasyon yapabilirsiniz.Kiralama yapabilmek için 24 yaş ,3 yıllık ehliyet ve kredi kartı olması gerekmektedir.
Beylikdüzü Oto Kiralamadan aracı nasıl teslim alabilirim,
Kiralama şartlarına uygun olan kişiler için,Kiraya verilen , ikame verilen vb. tüm kiralık araçlarda EGM kararı ile Kabis sistemine giriş yapılması gerekmektedir.
Araç kullanıcılarına ait Ehliyet fotokopisi TC kimlik numarası yok ise ilave olarak da Nüfus Cüzdanı vb. kimlik almamız yasal sorumluluktur.İlk seferde ofisimizi ziyaret ederek kaydınız oluşturulduktan sonra ve ilerleyen zamandaki kiralamalarınız için İstanbul Avrupa yakasına ücret karşılığı teslimat yapılmaktadır.
Beylikdüzü Oto kiralamaya Aracı Nasıl iade edebilirim,
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz ofise gitmeniz yeterlidir. Aracı istediğiniz bir noktadan teslim  etmek isterseniz mesafeye göre değişen ücret karşılığında teslim işlemi yapılmaktadır mesai saatleri içinde.
 Beylikdüzü Oto Kiralamada Sözlesme Doldururken Nelere Dikkat Etmeliyiz
Sözleşmeyi imzalamadan önce aracın 4 köşe resmini çekip ve km ile yakıt göstergesini kontrol ederek
Sözleşmeye yazdırınız ve daha sonrasında cıkış  tarihinin doğruluğuna bakarak geliş tarihinizi teyit ediniz.ve son olarak km menzilinizi ,araca yüklenecek hgs tutarını mutlaka öğreniniz.
Beylikdüzü oto Kiralamada başkasına ait kredi kartı ile Ödeme Teminat verebilirmiyim
kart sahibinin sözleşmeye  imza atması durumunda
Başkasına ait bir kredi kartı ile ödeme teminat verilebilmektedir.
Beylikdüzü oto Kiralamadan  Kiraladığım otomobili başkası sürebilirmi ?
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.
Beylikdüzü oto Kiralamada Araclarda kilometre sınırı varmı?
Günlük araç kiralamalarında 200 kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarında kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.
Beylikdüzü Rent acar kiralamada araçlarınızda Hgs varmı ödemeler nasıl yapılıyor?
Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır ve kiralamanızı yapmış olduğunuz kredi kartınızdan veya teslimde ,araç alırken tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde Karayollarına bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcının kredi kartına yansıtılır.
Beylikdüzü Araç kiralama trafik cezası gelmesi durumunda ne yapıyor.
Trafik cezası TC numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.Kartınızdan ödeme yapılamaması durumunda müşteriye durum iletilir ,3 iş gününde ödenmemesi durumunda rucu davası acılarak tahsil edilir.
Beylikdüzü Taşıt Kiralama kaza sonucu tamirde geçen günler için para alıyormusunuz
Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılmaması Horaki Kullanım,Arzalı Şekilde yola devam etme,polis raporunda suclu bulunma durumlarında aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Her hangi kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracı öder.
Beylikdüzü Motorlu taşıt Kiralama Bakım zamanı gelince ne yapmaktadır.
Kullanmakta olduğunuz araçın bakımı geldiğinde özel servisimizden randevu alarak kendiniz veya şirket çalışanlarımızla görüşüp aracın bakımını yaptırabilirsiniz.
Beylikdüzü Araba Kiralama Kiralama Koşulları
Kiralama Süresi
Günlük kiralamalarda en az kiralama süresi 24 saattir.
Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı
Araçları kullanacak kişilerin ekonomik ve orta sınıf araçlar için 24 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık ehliyete sahip olmaları, Prestij sınıf araçlar için 28 yaşını doldurmuş ve 5 yıllık ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Kiracı, aracı kullanacak kişilerin ehliyetlerini ve olabilecek sürücü değişikliklerini Madenler oto Kiralama’ya ibraz etmekle yükümlüdür.
Beylikdüzü Araç Kiralama Ödeme
Günlük kiralamalarda ödemeler kira başlangıcında nakden veya kredi kartı ile yapılır.
Beylikdüzü Oto Kiralama Sigorta Bilgileri ve Yükümlülükler
Hasar ve hırsızlık durumlarında sigortanın geçerli olabilmesi için uyulması gereken unsurlar aşağıdaki gibidir.
 • Kaza durumunda aracın yerinden hareket ettirilmeden kaza ve alkol raporunun Polis veya Jandarma tarafından tutturulmuş olması
 • Aracın alkol ve uyuşturucu etkisi altında kullanılmamış olması ve ağır ihmal, kasıt ve kusur olmaması
 • Kiralanan aracın çalınması durumunda aracın anahtarının Avcılar araç kiralama’ya teslim edilmesi
 • Tüm bu raporların en geç 3 gün içerisinde Avcılar oto kiralama’ya teslim edilmesi
Bu maddelere uyulmaması durumunda sigortalar geçersiz sayılacaktır.
Beylikdüzü Otomobil Kiralama Trafik Cezaları
Sözleşme süresince her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden kiracı sorumludur.
Beylikdüzü Araba Kiralamada Geç Dönüşte Ne Olmaktadır.
Kiralamalar 24 saat üzerinden hesaplanır. 3 saati aşan durumlarda tam gün ücreti tahsil edilir.
Beylikdüzü Araç Kiralama Ek Hizmetler
Araçlarımızın tamamında köprü ve otobanlarda kullanılmak üzere Hızlı Geçiş Sistemi bulunmaktadır. Kira süresince HGS kullanımı müşteriye aittir. Bunun dışında isteğe bağlı olarak, Bebek Koltuğu, Navigasyon ve ikinci kullanıcı ücret karşılığı temin edilir.

Beylikdüzü Rent acar da Yakıt teslimi ve km  Nasıl Hesaplanıyor

Kiralanan aracı yakıtını teslim aldığınız gibi teslim edilir .Eksik teslimatlarda ilave üçret talep edilmektedir.
Araca verilen kilometre sözleşmede belirtilmiş olup km aşımında km basına 0,50 ile 1.5 Tl arası ek bir üçret çıkmaktadır.
Araç kirli ise koltuk ,detaylı temizlik yıkama üçretleri müşteriye aittir.

Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Barış Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Barış Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Barış Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Barış Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Barış Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Sahil Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Sahil Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Sahil Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Sahil Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Sahil Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Osb Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Osb Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Osb Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Osb Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Osb Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Marmara Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Marmara Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Marmara Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Marmara Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Marmara Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. .

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Oto Kiralama dikkat edilmesi gereken hususlar İstanbul Oto kiralamadan kiralama işlemi yapabilmek için minimum 24 yaşını doldurmuş olmak 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı gerekmektedir.Araç rezarvasyon için mesai saatlerinde 02125912613 nolu telefonumuzdan ofisimizi veya 05454672613 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Oto Kiralama önemli notlar:

Sözleşmeyi doldururken araç çıkış ve geliş tarihleri mutlaka kontrol ettirin, aracınızı teslim almadan önce dört köşe resmini alın ve kilometresini önemle not ettirin kilometre ve Menzil bilgileriniz hakkında bilgi alın ,trafik ve kasko bilgilerini ve evraklarını görün , bakım kartına bakın lastiklerini kontrol edin ve HGS kullanımınızı mutlaka teyit edin ona göre yükleme yapın ki daha sonra farklı cezalarla karşılaşmayınız.

 

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Oto kiralamada Sigorta ve kasko şartları:

istanbul Oto kiralamadan kiralamış olduğunuz tüm araçlar Rent A Car kaskosu ile korunmaktadır. Sigorta ve kaskodan faydalanabilmek için  kaza yerinin resimlerinin çekilmesi  rapor tutulması  ve  alkol testinin  yaptırılması zorunludur .Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, aracın alkol ve uyuşturucu madde tesiri altında kullanmamak, aşırı hız drift yasa dışı eylemlerde ve yük taşımasında karayolu yönetmeliğinin yasalar ile belirlediği kuralların dışına çıkmamak poliçenin geçerli olabilmesi için için zorunludur.

 

Trafik cezaları HGS OGS ve köprü cezaları hakkında bilgi:

  Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Oto Kiralama bünyesinde bulunan tüm araçlarda otomatik HGS geçiş sistemi bulunmaktadır. kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda ister nakit ödeme yaparak veya belirledikleri kredi kartından otomatik ödeme talimatı ile sisteme ücret karşılığı HGS yükleyebilirler. Sistemde bakiye bulunmaması veya HGS sisteminden Hızlı Geçiş sonucu barkodun okunmaması veya plakanın,okunamayacak şekilde geçilmesi gibi durumlarda müşterimizin kullanınımı sebebi ile gelen cezaya ödeme yapılmaması durumunda,şirketimize ulaşan trafik cezaları ve HGS köprü kullanım kaynaklı tüm cezalar tebliğ edildikten sonra müşterilerimize bildirilir. ödeme yapılması durumunda herhangi bir cezai işlem uygulanmadan tahsilatı yapılmış olur. Fakat ödenmeyen tarafınıza müşteriye  mail veya Posta yoluyla veya mesaj yolu ile bilgilendirmenin sonucunda herhangi bir ödeme yapılmamış ise gelen kullanım kaynaklı tüm trafik cezaları HGS köprü Park cezaları tarafımızdan ödendikten sonra rücu davası açılarak karşı taraftan talep edilir.

Avcılar Cihangir Mahallesi Oto kiralamadan kiraladığım aracı benden başka kimse kullanabilir mi?

 Şirketimize yönelen en çok sorulardan biri olan sözleşmeye kaydı olmayan kişilerin araç kullanması, sözleşme gereği ve yasal olarak yasaktır ve tüm sorumluluk , üçüncü şahıslara verilebilecek maddi manevi tüm zararlar sözleşmede adı geçen kişi ve kefiline aittir .Aracı kiralayan ve kullanılacak olan kişilerin tamamının kabis sistemi üzerinden emniyet birimlerine bildirilmesi gerekli evrakların alınması ve dosyalanması yasal zorunluluktur. 

 beylikdüzü oto kiralama şirketleribeylikdüzü oto kiralama şirketleri beylikdüzü oto kiralama şirketleribeylikdüzü oto kiralama şirketleri
 beylikdüzü oto kiralama beylikdüzü oto kiralama beylikdüzü oto kiralama beylikdüzü oto kiralama